Březen 2009

3x01 Total Eclipse online

29. března 2009 v 10:55 Epizody - 3.série
První část první epizody, další si můžete najít v liště "podobná videa" ...


Nové Scany

24. března 2009 v 19:33 Z tisku
S blížícím se startem třetí série se v Anglickém tisku objevila spousta článků. Přináším pár scanů:

Radio Times


3x02 Cause and Effect

22. března 2009 v 17:58 Epizody - 3.série
Já fakt nevím, přijde mi, že to jde od desíti k pěti...

The Sheriff agrees to sell all local men to Finn, the rightful King of Ireland, who wants them to help liberate Ireland, as Robin Hood, starring Jonas Armstrong, Richard Armitage, Keith Allen, David Harewood and Joanne Froggatt (who joins the cast as Kate) continues.

Kate is a feisty village girl who tries to save her younger brother, Matthew, from the conscription being imposed by the Sheriff of Nottingham, but her sibling still gets caught by Gisborne and his henchmen. Now she has endangered herself, but she escapes and Robin manages to save her.

Kate joins the Outlaws as they try - and fail - to save the conscripts. Robin is caught, shackled and taken to the Castle, though his identity remains unknown. Tuck takes control and concludes they'll have to launch an ambush, as Robin is transported.

Kate, however, sneaks inside the Castle but she's recognised by Gisborne, who says her brother will hang. To save him, Kate tells Gisborne that Robin is with the conscripts.

Robin leads the village men in a fight for freedom but they get trapped. Gisborne kills Kate's brother and goes for Robin, but the Sheriff wants him to suffer a slow death and locks him in the vault.

Finn is impressed by Robin and wants them to join forces to destroy Prince John. Robin rejects the offer, but Finn still tries to break him out, only to be betrayed by his brother, Tiernan.

Kate tells the Outlaws about Robin, who prioritises his rescue. Kate reluctantly realises she must help Robin.

The Sheriff and Tiernan leave to transport the conscripts to the coast. Meanwhile, in the dungeon, the appearance of a mouse shows Robin a loose stone, which he and Finn manage to dislodge in order to escape. They speed to the coast road to help rescue the conscripts where the Outlaws launch an arrow attack. Gisborne and the Sheriff meet Prince John's men who are expecting payment. Instead, the Sheriff gives them Gisborne.

Kate's paid her debt for turning Robin in; now she never wants to see him again. Robin announces the day is coming when they will fight to overthrow the injustice in England.

3x01 Total Eclipse

19. března 2009 v 18:54 Epizody - 3.série
Je to v angličtině. Pokud tomu neorzumíte, zadejte adresu mojeho blogu do google překladače. Já budu popisy epizod překládat, ale chce to od vás čas a trpělivost.Volejte sláva a tři dny se radujte! =)

18. března 2009 v 7:31 O seriálu
Tak dobře - konečně je to tady. Sice ne přímo tady, ale...Zase a opět prosím o hlasy

15. března 2009 v 12:27
Budu vám vděčná, jak nejvíc to půjde :) TADY s Ashley Greene...

SONP - vyhodnocení

13. března 2009 v 18:22 Soutěže
A je to tady. Ehm, bojíte se ? :D

Robin a Marian79 % (27 Hlasy)79 %27 Hlasy
Bella a Edward21 % (7 Hlasy)21 %
7 Hlasy

Z tabulky je více než jasné, že vyhráli Robin a Marian. Za normálních okolností bych nechalla Belle a Edwardovi ještě trochu času, ale náskok Robina a Marian byl opravdu velký :)

Ještě bych byla ráda, kdyby do komentářů napsali VŠICHNI co nebo koho chtějí na ceny. Pokud nenapíšou, dostanou něco z Hooda a tečka :).

Zase žebrám o hlasy =P

12. března 2009 v 16:19
Budu vám vděčná =) Opět TADY, OPĚT s Ashley Greene...

Sháním hlasy...

10. března 2009 v 17:21
Prosím hlasujte pro mě TADY, jsem tam z Ashley Greene, děkuji...

SONP - finále

8. března 2009 v 9:43 Soutěže
Vypadávají Zuzka a Kaspian a o první místo se poperou Robin s Marian a Bella s Edwardem :)


A Whole New Gang?

6. března 2009 v 16:44 O seriálu
Zaráží mě, že se tam píše o Willovi a Djag. Já už fakt nevím, čemu mám věřit, všude se tvrdí něco jiného...


Screencaps 17

4. března 2009 v 18:39 Screencaps
Jestli se podívám ještě na jeden obrázek, tak se nejspíš rozbrečím. Nějak na mě leze sentimentalita :) *fňuk*


SONP 4.kolo

1. března 2009 v 9:30 Soutěže
Loučíme se se Semirem a Andreou a jedeme dál :) Tohle kolo končí za týden v neděli 8.března. Jenom chci dodat, že pro mě samotnou bude hodně těžké rozhodnout se, komu dát svůj hlas...